Nákupní košík
je prázdný.

Kategorie - Sacharidy

Sacharidy se dělí podle molekulární struktury - podle její složitosti. Nejjednodušší sacharid je monosacharid, jak již z názvu vyplývá jedna se o molekulární strukturu s pouze jedním cukrem. Zde patří glukósa, fruktóza a ribóza. Tyto cukry už tedy nelze dále štěpit a tělo z nich získává energii ihned. Mohlo by to vypadat lákavě, ale až na výjimky (po náročném tréninku) je to špatně. Tělo totiž tak velké množství energie v jediném okamžiku zpracuje tak, že se vyplaví hodně inzulínu nutného pro zpracování sacharidů a tímto mechanismem se většina energie uloží do tukových zásob.

Monosacharidy zpravidla dělíme podle pozice hydroxylové skupiny -OH na posledním chirálním atomu C ve Fischerově projekci  do dvou řad: řada D má uvedený hydroxyl napravo (dexter), řada L nalevo (laevo). Toto rozdělení se odvíjí od faktu, že existují pouze dvě aldotriózy - D-glyceraldehyd a L-glyceraldehyd.

 
Z-KONZEPT NUTRITION SUPERIOR GAINER 1000 G

Z-KONZEPT NUTRITION SUPERIOR GAINER 1000 G


460 Kč (400 Kč bez DPH) 

Z-KONZEPT NUTRITION

Info / Koupit
Sleva
20%
MULTIPOWER MASS GAINER - 5440g

MULTIPOWER MASS GAINER - 5440g


1 800 Kč (1 565 Kč bez DPH)    2 250 Kč před slevou

MULTIPOWER

Info / Koupit
PROVISTA HERC 1500 g

PROVISTA HERC 1500 g


990 Kč (861 Kč bez DPH) 

ProVista AG Isernhagen®

Info / Koupit
 

© Copyright 2018 Multipower.cz        Obchodní podmínky        Reklamační řád        Zpracování osobních údajů
USAS spol. s r.o. - je dovozcem německých produktů firem MULTIPOWER, PROVISTA, MULTABEN, CHAMP a výhradní distributor WELLNESS FOOD s.r.o. pro sport a lékárenské zásobování.        Všechna práva vyhrazena. Pokud není uvedeno jinak, jsou uvedené ceny doporučené, nezávazné s DPH.