Multipower Red Kick 330 ml energetický nápoj bez cukru

Multipower Red Kick 330 ml energetický nápoj bez cukru

Cena s DPH: 25 Kč

Cena bez DPH: 20 Kč

Sleva 50% (původně: 49 Kč)

příchuť: Skladem: Ne
Výrobce: MULTIPOWER
EAN: 4006643010587 Katalog. číslo:
Dotaz k tomuto produktu


Perlivý energetický nápoj s třešňovou příchutí bez cukru s kofeinem, taurinem, vitamíny a minerály.

Potřebujete dodat energii na trénink? Tady je! Red Kick posune vaši sílu na vyšší úroveň. Osvěžující nápoj s příchutí třešní je dokonalou vzpruhou pro váš trénink. Když jste o víkendu nebo po práci unavení a apatičtí, Red Kick vás motivuje k návštěvě posilovny. Zejména při posledním opakování tréninku vám náš energetický nápoj pomůže k nepředstavitelným novým silám. Předtréninkový nápoj je zcela bez cukru a obsahuje méně než 7 kcal na láhev. Díky dalším vitamínům B6 a B12 je booster ještě chutnější a zdravější.

Nápoj vás při sportovních aktivitách ještě více nakopne, protože obsahuje neuvěřitelných 106 mg kofeinu v jedné lahvi, což vám dodá extra "náboj". Dva vitaminy B6 a B12 obsažené v nápoji jsou základní mikroživiny, které udržují všechny tělesné funkce. Vychutnejte si náš ovocný booster před tréninkem nebo jednoduše na cestách. Vejde se do každé sportovní tašky a rychle se vypije.

HLAVNÍ VÝHODY

✅ Bez cukru
✅ Pouze 8 kcal
✅ 160 mg kofeinu
✅ 1000 mg taurinu
✅ Vitamín B6 a B12

VŽDY ZAČNĚTE NAPLNO

Zvýšení hladiny energie
Jsou dny, kdy síly a motivace nejsou stoprocentní. Přesně tehdy vám Multipower Red Kick pomůže zvládnout trénink i tak! 106 mg kofeinu v jedné lahvičce vám dodá potřebnou energii. S tímto energetickým nápojem si při sportu nemůžete pomoct a jedete na plný plyn,
než při sportu jet na plný plyn. Extra výkon se vyplatí: Pokud trénujete
Pokud budete trénovat pravidelně, budete se stále více přibližovat svým tréninkovým cílům.

SLOŽKY, KTERÉ PŘESVĚDČUJÍ

Bez cukru, ale s dobrými nutričními hodnotami
Myslíte si, že tekuté kalorie
kalorické bomby jsou zbytečné? My také! Proto je Red Kick bez cukru a obsahuje pouze 7 kalorií na láhev. Vitamíny B6 a B1 činí nápoj ještě zdravějším. Vitamíny jsou základní mikroživiny, které pomáhají udržovat normální tělesné funkce.

Složení

Nealkoholický nápoj s třešňovou příchutí kofeinem a se sladidlem. Vysoký obsah kofeinu. Nedoporučuje se pro děti a těhotné a kojící ženy (32 mg/100 ml). Konzumace s alkoholickými nápoji se nedoporučuje. Produkt by měl být konzumován jako součást pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Složení: Voda, kyselina uhličitá, okyselující látka kyselina citronová, barvivo mrkvový koncentrát, přírodní aroma, kofein, sladidlo sukralóza, sůl, extrakt z guarany, vitamin B6, vitamin B12.

Analýza ve 100 ml 330 ml
Energetická hodnota 8 kj/ 2 kcal 26 kj/ 7 kcal
Tuky 0 g 0 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
z toho cukry 0 g 0 g
Bílkoviny 0 g 0 g
Sůl 0,01 g 0,04 g
Vitamin B6 0,14 g 0,46 g

Vitamin B12

0,25 µg 0,83 µg

Rýsování svalů

Být fit a dobře vypadat

Výdrž

Budování svalové hmoty

Zpevněná a ve formě

Snižování hmotnosti